İçişleri Bakanlığı tarafından son yayınlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile Döşemealtı Kaymakamı olarak atanan Sayın Cengiz CANTÜRK onuruna Anamur Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğünün ev sahipliğinde bir veda yemeği düzenlendi.

 

          Ünlüselek Oteli’nde düzenlenen veda yemeğine eşi ve çocukları ile birlikte katılan Anamur Kaymakamı Sayın Cengiz CANTÜRK’ün yanı sıra Bozyazı Kaymakamı Sayın Hayatı TAŞDAN, Bozyazı Belediye Başkanı Sayın Mehmet BALLI, Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Oğuz Şükrü ENEN, Garnizon Komutanı Sayın Albay Şaban DELİOĞLU, Jandarma Bölük Komutanı Binbaşı Sayın Serdar CANGÖKÇE, Emniyet Müdürü Sayın M. Ercan YILMAZ, Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet TUĞRUL, Meslek Yüksekoku Müdürü Sayın Burçin Cevdet ÇETİNSÖZ, MESKİ Şube Müdürü Sayın Muzaffer AKBACI, ilçe protokolü, sivil toplum kuruluşları ile kamu kurumu niteliğindeki meslek odalarının temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

          Açılış konuşmasını yapan Yazı İşleri Müdürü Gülfizar ÇANDIR, Anamur Kaymakamı Sayın Cengiz CANTÜRK'e görev süresi boyunca Anamura yapmış olduğu hizmetler için kendisine teşşekür etti. Sayın Kaymakamımız Cengiz CANTÜRK'de Anamur’da geçen 5 yıllık görev süresini değerlendirerek duygu yüklü bir veda konuşması yaptı. Anamur da kalıcı güzel dostlar kazandığını belirtti, Anamuru ve Anamurluların gönlünde ayrı bir yeri olduğunu belirterek konuşmasını tamamladı. 06.09.2017