Bozyazı Kaymakamı Anamur Kaymakam Vekili Hayatı TAŞDAN, 2017-2018 Eğitim-öğretim yılının başlaması ve ‘İlköğretim Haftası’ kutlamaları kapsamında 15 Temmuz Milli İrade İlkokulunda düzenlenen törene katıldı.

     Yeni eğitim öğretim yılının hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunan Kaymakamımız “Bu sene okullarımızda bir takım değişiklikler yaptık. Bu değişikliklerle ilçemizdeki eğitim alt yapısının iyileştirilmesinin hedeflendiğini, eğitimin niteliğinin artırılması ve daha iyi nesiller yetiştirilebilmesi için öğretmenlere büyük görevler düştüğünü ve bunu en iyi şekilde yapacaklarına inandığını belirterek milli ve manevi değerlerini bilen, dünyayı anlayıp takip edebilecek akademik başarısı olan, nesiller yetiştirmemiz gerektiğini dile getirdi.

     Çocukların ve velilerinin ihtiyaçlarını sürekli takip ettiklerini ve bundan sonrada takip etmeye devam edeceklerini, öğretmenlerin eğitime katkı sağlayacak projeler üreterek bunları hayata geçirmeleri gerektiğini sözlerine ekleyerek, velilerimizle öğretmenlerimizle birlikte eğitimin kalitesini artırmak için her türlü çalışmaların yapılabileceğini belirtti. 

     Kaymakamımız, eğitim öğretim yılının sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir ortamda geçmesi temennisinde bulunarak, okul zilini çaldı ve öğrencilere ve öğretmenlere iyi dersler dileğinde bulundu.